پامید، ترکیبی از پا و اُمید 💛💙

در ایران، کالای جوراب به عنوان یک کالای اساسی به آن نگاه نمیشود  و توجه زیادی به آن متاسفانه وجود ندارد.به این صورت که برای همه ما اتفاق افتاده به طور مثال وقتی میخواهیم به یک عروسی برویم از چند ماه قبلبرای لباس هایمان و چگونه آنها را با هم ست کنیم، فکر می کنیم ولی درباره جوراب نهایتا میگوییم جوراب رنگمشکی خوب است و تمام!!!

یا مثالی دیگر این که وقتی ما میخواهیم برای فرزندانمان یک تی شرت یا شلوار بخریم آنها را با خودمان میبریمبه مغازه ها و سلیقه شان را در انتخاب شلوار یا تی شرت یا پیرهن میپرسیم ولی برای جوراب آیا اصلا از آنهامیپرسیم که چه نوع جورابی دوست دارند و یا چه طرح و سلیقه ای؟؟!!

جوراب پامید فعالیت خودش رو از سال  1397 در شهر صومعه سرا ، استان گیلان  شروع کرده و همیشه سعیکرده که جوراب رو مثل بقیه پوشاک برای مردم مهم کنه. مثل جوراب کادو دادن به بقیه یا گفتن نکاتی دربارهست کردن جوراب با بقیه لباسها یا بیشتر کردن تنوع جوراب ها که انتخاب مردم راحت تر باشه و یا حتی این کهبگه که جوراب فقط نباید مشکی باشه ، جورابای رنگی هم قشنگی خودشونو داره ، یه بار امتحانش کن.

و امیدواره که اهمیت این کالا رو بین مردم بیشتر کرده باشه و  مردم بیشتر به جوراب توی پاهاشون دقت کنند یااونو با لباساشون ست کنند تا قشنگ تر بشن  و همیشه سعی بر این داره که تنوع رو بیشتر کنه که بیشتر از قبلحق انتخاب داشته باشن.

برای همینه که جوراب پامید تبدیل شده به اولین و تنها فروشگاه توی صومعه سرا که فقط جوراب داره.🧦

با کمک تو…👊🏼
 

جوراب پامید  –  تابستان 1401